Rotirea Colanului și schimbarea președintelui 2023-2024

În data de 30 iunie, Clubul Rotary Brăila a fost gazda unei ceremonii speciale – Rotirea Colanului și schimbarea președintelui!
Dl. Marian Ghionu, președinte în exercițiu, a predat mandatul pentru anul rotarian 2023 – 2024, către dl. Ciprian Seciu.
Anul 2022 – 2023 a fost un an inspirațional pentru întreaga noastră comunitate rotariană, iar energia pozitivă și pasiunea pentru serviciul în folosul comunității, depusă în fiecare proiect pe care l-am derulat, a făcut o diferență și ne-a inspirat pe toți să ne implicăm activ în acțiuni umanitare.
Pentru noul an rotarian, dl. Ciprian Seciu şi echipa sa formată din Silvia Albu – secretar și Mihaela Bălan – trezorier, doresc să continue acțiunile de tradiție ale Clubului Rotary Brăila, dar și să inițieze noi proiecte pentru comunitate.
„?????? ??̆????????? ?? ? ??????? ?????? ?????? ??̆??? ??? ??????????. ?????? ????????? ?̂???????̆ ?̦? ????? ???? ??????? ?????????????. ??????? ???? ?? ???????????? ?̦? ??????? ???̦???? ?? ?????????? ???? ?? ??̂???? ?? ?????? ????? ?̦? ???????̆ ?? ?????? ??????? ?̂? ????. ?????????̦? ??̆ ???̦? ????????̦? ?̦? ??̆ ?????̦? ????????̦? ?̂? ????̦??? ????? ??? ???!”, a declarat dl. Ciprian Seciu, Președinte în exercițiu 2023-2024.
Le urăm succes și multe reușite!