Împreună pentru Ucraina

Un transport de medicamente a plecat ieri de la Brăila la Izmail, rotarienii s-au mobilizat și astfel am reușit să răspundem nevoilor colegilor noștri.

Farmacia „DOKTORALEC FARM INSURATEI” a donat medicamentele din imagini, iar acestea au fost predate colegilor rotarieni din Rotary Club Izmail, reprezentant Igor Babaian, care la rândul lui le distribuie în Ucraina, acolo unde este nevoie.

Mulțumim inclusiv colegilor ce au participat la transport și logistică în acest sens.

Facem apel în continuare la bunăvoința voastră pentru a sprijini campania ” Împreună pentru Ucraina ”.

Ne puteți contacta direct la numerele de telefon : 0729 663 399 / 0748 555 555 sau în contul asociației cu mesajul ,,UCRAINA”.

Pentru donații : RO27BTRLRONCRT0582813001 CONT ÎN LEI, SUCURSALA BANCA TRANSILVANIA.

SERVE TO CHANGE LIVES!

Formular : https://bit.ly/3txFevo