Weekend Pescăresc 2023!

???’? ?????? ???? ?? ??? ?????!

Prietenia este despre cine ești!
Weekend-ul Pescăresc nu este despre noi, este despre oameni, prieteni, despre a ști că în apropiere există colaboratori și prieteni adevărați cu care putem crea speranță și aduce bucurie!
Vă rugăm să ne faceți onoarea de a fi alături de noi la evenimentul Weekend Pescăresc în perioada 22-24 Septembrie 2023.

Evenimentul caritabil se desfășoară astfel:

?????? 22 ?????????? :
Evenimentul va fi găzduit în Sala Palatului Lyra cu începere de la ora 18:00. Tema serii este : ” Petrecere anii ’20 „. Concert caritabil: Nadia Trohin și Mircea Tiberian, presărat cu momente surpriză.

??̂???̆??̆ 23 ?????????? :
Începem la orele 10:00 cu o plimbare pe Dunăre, unde gazdă ne va fi nava „Lacu Sărat”, urmând o petrecere pescărească pe malul Dunării, cu muzică live: White Mahala.

????????̆, ultima zi – Micul dejun.

Sumele colectate în cadrul evenimentului au ca scop ????̦?????? ???????? ?????? ???? ???̆???.
▪Renovarea acoperișului a Palatul Culturii Brăilene-„LYRA”.
▪Realizarea unui parc senzorial pentru copiii din Centrul Școlar de Educație Incluzivă Brăila
Participare: Vineri – 400 lei/persoană, Sâmbătă – 500 lei/persoană
Vă promitem surprize, muzică și pește!

??̆ ??̦?????̆? ?? ????!

Președinte Club Rotary Brăila 2023-2024